Rezerwacja Voucherów

Dorośli plus ewentualnie dzieci, które mają Prawo Jazdy kat. AM, A1, B1, T
Dzieci - Specjalne Terminy (jeżdżą tylko dzieci)
Przejazdy Rodzinne - jeżdżą dzieci i dorośli razem.

W Uwagi wpisz numer Vouchera.

Dorośli – Jeśli masz Voucher i będzie jeździł sam lub z inną osobą co również ma Voucher (do 5 osób) wybierasz pozycję poniżej. Natomiast jeśli masz Voucher, ale chcesz przyjechać z dużą grupą (od 6 osób) to wybierasz przejazdy grupowe, np. Monza – a Ty zamiast gotówką po prostu zapłacisz Voucherem. Wpisujesz tyle osób ile jest potrzebne gokartów.

Dzieci – Jeśli dziecko (od 10 lat i 140cm wzrostu), ma Voucher i będzie jeździło samo, to wybiera pozycję NIEPEŁNOLETNI – VOUCHER. Natomiast jeśli chce jeździć z rodzicami (minimum 4 osoby) to wybiera PRZEJAZD RODZINNY, łączną ilość osób np.4 (tyle co jest potrzebne gokartów) a na miejscu po prostu zapłaci np. za 3 osoby oraz da Voucher (a pojadą 4 gokarty). 

Każda osoba niepełnoletnia musi mieć podpisaną przez rodzica specjalną zgodę (nasz druk). Jeśli rodzic będzie na miejscu to nie ma problemu, ale jeśli go nie będzie to trzeba przyjść z wypisanym z domu, ale to jest możliwe tylko od 13 lat (poniżej 13 lat – Rodzic musi być zawsze z dzieckiem.