fbpx

WIECZÓR KAWALERSKI

Chcesz zorganizować koledze wieczór kawalerski? Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam rozpocząć, tak ważny dzień z przytupem!

PAN MŁODY GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, żeby można zorganizować takie jazdy to 6, jednak aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 8. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-7 lub 11-15 obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach 8-10 i 16-20. Przy grupie powyżej 10 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

Typ

Cena za osobę

Kawalerski 3x10

129,00

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: Trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + Kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + Wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Kawalerski Plus 4x10

172,00

Tak samo jak w Monza, tylko wyścig trwa 20 a nie 10 okrążeń.

Dopłaty do jazd grupowych

Wartość

Dwa wyścigi w CUPie

+ 6,00 / osoba

Dopłata ta następuje jeśli grupa jest zainteresowana dwoma wyścigami w ramach CUPa. np. zamiast treningu lub podzielenie wyścigu 20 okrążeń na 2 po 10 okrążeń.

Doważanie gokartów do 90kg

+ 6,00 / osoba

Dopłata ta występuje jeśli grupa chciałaby mieć doważanie gokartów do 90 kg, czyli wyrównanie szans cięższych zawodników. np. osoba która waży 70kg otrzyma dodatkowe 21kg, natomiast osoba ważąca 95kg nie będzie miała dodatkowych kilogramów. Opłata jest ponoszona przez wszystkie osoby z grupy. Dostępne odważniki to 4x6kg + 1x3kg.

Obsługa fotograficzna z toru

+ 6,00 / osoba

Każda grupa ma zdjęcie z podium w cenie Cupa. Natomiast jeśli grupa jest zainteresowana zdjęciami z toru (w momencie jak jadą, żeby mieć fajną pamiątkę), należy wybrać tą opcję. Wysyłany jest link do dysku wirtualnego ze zdjęciami.

Szampan x 3szt

+ 6,00 / osoba

W standardowej cenie jest dekoracja na podium Cupa (wyczytanie zawodników, puchary lub medale). Jednak jeśli grupa chce również komplet szampanów należy skorzystać z tej opłaty.

Pozostałe

Lalka dmuchana dla Pana Młodego

39,00

Koszulka dla Pana Młodego

49,00

Kominiarka (na własność)

7,00

Wystarczy kupić tylko raz i przynosić ją za każdym razem. Jeśli ktoś nie chce ponosić tego kosztu może ewentualnie wziąć bezpłatny czepek, jednak nie jest to polecane, ponieważ jest on mało wytrzymały. Osoby z długimi włosami koniecznie kominiarka. 

Karta członkowska

10,00

Umożliwia założenie konta, otrzymywanie wyników, udział na tablicy wyników, rabaty, podpisywanie oświadczenia tylko raz.

Grill Standard (2 x kiełbasa)

199,00 / 10osób

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

299,00 / 10osób

Cena za 10 osób jest minimalna, czyli jak będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób, natomiast w przypadku większej ilości koszt wzrasta proporcjonalnie. W skład wchodzi też chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna.

Hostessy

Zapytaj o cenę i możliwość

Na miejscu można kupić napoje, kawę, herbatę, przekąski.

Lokale współpracuje znajdujące się niedaleko toru - oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

Ceny brutto