fbpx

WIECZÓR KAWALERSKI

Planujesz zorganizować koledze wieczór kawalerski?
Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. 🙂
Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam, z przytupem, rozpocząć tak ważny dzień!

PAN MŁODY GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, żeby można zorganizować takie jazdy to 6. Jednak, aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 8. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-7 lub 12-15 obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach 8-11 i 16-22. Przy grupie powyżej 11 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

CENNIK

Pakiet

CENA

Kawalerski Standard 10+10+10 Foto Szampany

165,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

Kawalerski Plus 10+10+20 Foto Szampany

200,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

Kawalerski Extra 10+20+20 Foto Szampany

235,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 20 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

DOPŁATY DO JAZD GRUPOWYCH

CENA

Dodatkowy wyścig w CUP'ie

15,00 PLN/OS.

Dopłata ta następuje jeśli grupa jest zainteresowana dwoma wyścigami w ramach CUP’a, np. zamiast treningu lub podzielenie wyścigu 20 okrążeń na 2 po 10 okrążeń. Przy 2 grupach (powyżej 11 osób) możliwe tylko jeśli sytuacja na to pozwala.

Doważanie gokartów do 90kg

15,00 PLN/OS.

Dopłata ta występuje jeśli grupa chciałaby mieć doważanie gokartów do 90 kg. Pozwala to na wyrównanie szans cięższych zawodników. np. osoba która waży 70kg otrzyma dodatkowe 21kg a osoba ważąca 95kg nie otrzyma dodatkowych kilogramów. Opłata jest ponoszona przez wszystkie osoby z grupy. Dostępne odważniki to 4x6kg + 1x3kg. Przy 2 grupach (powyżej 11 osób) możliwe tylko jeśli sytuacja na to pozwala.

POZOSTAŁE

Lalka dmuchana dla Pana Młodego

49,00 PLN

Koszulka dla Pana Młodego

29,00 PLN

Kominiarka (na własność)

10,00 PLN

Kominiarkę wystarczy zakupić raz i za każdym razem mieć ją ze sobą. Osoby, które nie kupią kominiarki otrzymują bezpłatne czepki. Nie są one wytrzymałe dlatego zalecane jest kupno kominiarki (zwłaszcza osoby z długimi włosami). W powyższych pakietach jest już w cenie.

Karta członkowska (nie jest konieczna)

15,00 PLN

Umożliwia założenie konta, otrzymywanie wyników, udział na tablicy wyników, rabaty. Podpisanie oświadczenia następuje tylko raz.

Grill Standard (2 x kiełbasa)

349,00 PLN/10 OSÓB

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

529,00 PLN/10 OSÓB

Cena za 10 osób jest minimalna, czyli jak będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób. W przypadku większej ilości osób koszt wzrasta proporcjonalnie. W cenę wliczone są: chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna. W czasie pandemii usługa wstrzymana.

Hostessy

ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ
I CENĘ

Lokale znajdujące się w okolicy oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Na miejscu można kupić także: napoje, kawę, herbatę, przekąski.