fbpx

WIECZÓR KAWALERSKI
DO ODWOŁANIA OBOWIĄZUJE CENNIK W CZASIE PANDEMII

Planujesz zorganizować koledze wieczór kawalerski?
Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. 🙂
Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam, z przytupem, rozpocząć tak ważny dzień!

PAN MŁODY GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, żeby można zorganizować takie jazdy to 6. Jednak, aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 8. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-7 lub 11-15 obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach 8-10 i 16-20. Przy grupie powyżej 10 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

CENNIK

Pakiet

CENA

Kawalerski Standard 10+10+10

139,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Kawalerski Plus 10+10+20

169,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Kawalerski Extra 10+20+20

199,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 20 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

DOPŁATY DO JAZD GRUPOWYCH

CENA

Dodatkowy wyścig w CUP'ie

7,00 PLN/OS.

Dopłata ta następuje jeśli grupa jest zainteresowana dwoma wyścigami w ramach CUP’a, np. zamiast treningu lub podzielenie wyścigu 20 okrążeń na 2 po 10 okrążeń.

Doważanie gokartów do 90kg

7,00 PLN/OS.

Dopłata ta występuje jeśli grupa chciałaby mieć doważanie gokartów do 90 kg. Pozwala to na wyrównanie szans cięższych zawodników. np. osoba która waży 70kg otrzyma dodatkowe 21kg a osoba ważąca 95kg nie otrzyma dodatkowych kilogramów. Opłata jest ponoszona przez wszystkie osoby z grupy. Dostępne odważniki to 4x6kg + 1x3kg.

Obsługa fotograficzna z toru

7,00 PLN/OS.

W cenę CUP’a wliczone jest zdjęcie z podium. Jeśli grupa jest zainteresowana zdjęciami z toru (podczas jazdy), należy wybrać tą opcję. Uczestnicy otrzymują link do wirtualnego dysku ze zdjęciami.

Szampan - 3szt.

7,00 PLN/OS.

W standardową cenę CUP’a wliczona jest dekoracja na podium (wyczytanie zawodników, puchary lub medale). Jeśli grupa jest zainteresowana również kompletem szampanów, należy skorzystać z tej opłaty.

POZOSTAŁE

Lalka dmuchana dla Pana Młodego

49,00 PLN

Koszulka dla Pana Młodego

49,00 PLN

Kominiarka (na własność)

8,00 PLN

Kominiarkę wystarczy zakupić raz i za każdym razem mieć ją ze sobą. Osoby, które nie kupią kominiarki otrzymują bezpłatne czepki. Nie są one wytrzymałe dlatego zalecane jest kupno kominiarki (zwłaszcza osoby z długimi włosami). 

Karta członkowska

10,00 PLN

Umożliwia założenie konta, otrzymywanie wyników, udział na tablicy wyników, rabaty. Podpisanie oświadczenia następuje tylko raz.

Grill Standard (2 x kiełbasa)

249,00 PLN/10 OSÓB

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

349,00 PLN/10 OSÓB

Cena za 10 osób jest minimalna, czyli jak będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób. W przypadku większej ilości osób koszt wzrasta proporcjonalnie. W cenę wliczone są: chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna.

Hostessy

ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ
I CENĘ

Lokale znajdujące się w okolicy oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Na miejscu można kupić także: napoje, kawę, herbatę, przekąski.