WIECZÓR KAWALERSKI

Planujesz zorganizować koledze wieczór kawalerski?
Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. 🙂
Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam, z przytupem, rozpocząć tak ważny dzień!

PAN MŁODY GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, żeby można zorganizować takie jazdy to 6. Jednak, aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 10. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach od 10 osób. Przy grupie powyżej 14 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

CENNIK

Pakiet

CENA

Kawalerski Standard 10+10+10 Foto Szampany

199,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

Kawalerski Plus 10+10+20 Foto Szampany

239,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

Kawalerski Extra 10+20+20 Foto Szampany

269,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + kwalifikacje 20 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 20 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1). Na końcu odbywa się dekoracja na podium (medale lub puchary dla najlepszej trójki) i pamiątkowe zdjęcie. W cenie zawarte są również zdjęcia z toru oraz szampany dla najlepszej trójki.

DOPŁATY DO JAZD GRUPOWYCH

CENA

Dodatkowy wyścig w CUP'ie

20,00 PLN/OS.

Dopłata ta następuje jeśli grupa jest zainteresowana dwoma wyścigami w ramach CUP’a, np. zamiast treningu lub podzielenie wyścigu 20 okrążeń na 2 po 10 okrążeń. Przy 2 grupach (powyżej 11 osób) możliwe tylko jeśli sytuacja na to pozwala.

Doważanie gokartów do 90kg

15,00 PLN/OS.

Dopłata ta występuje jeśli grupa chciałaby mieć doważanie gokartów do 90 kg. Pozwala to na wyrównanie szans cięższych zawodników. np. osoba która waży 70kg otrzyma dodatkowe 21kg a osoba ważąca 95kg nie otrzyma dodatkowych kilogramów. Opłata jest ponoszona przez wszystkie osoby z grupy. Dostępne odważniki to 4x6kg + 1x3kg. Przy 2 grupach (powyżej 11 osób) możliwe tylko jeśli sytuacja na to pozwala.

POZOSTAŁE

Lalka dmuchana dla Pana Młodego

59,00 PLN

Koszulka dla Pana Młodego

29,00 PLN

Grill Standard (2 x kiełbasa)

499,00 PLN/10 OSÓB

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

699,00 PLN/10 OSÓB

Cena za 10 osób jest minimalna, czyli jak będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób. W przypadku większej ilości osób koszt wzrasta proporcjonalnie. W cenę wliczone są: chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna. W czasie pandemii usługa wstrzymana.

Hostessy

ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ
I CENĘ

Lokale znajdujące się w okolicy oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Na miejscu można kupić także: napoje, kawę, herbatę, przekąski.