Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tiger500tz/ftp/Kartodrom/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4783
Wieczór Panieński - Kartodrom Gostyń - Gokarty i Profesjonalny Tor Kartingowy

WIECZÓR PANIEŃSKI

Planujesz zorganizować koleżance wieczór panieński?
Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. 🙂
Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam, z przytupem, rozpocząć tak ważny dzień!

PANNA MŁODA GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, aby móc zorganizować takie jazdy to 6. Jednak, aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 8. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-7 lub 11-15 obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach 8-10 i 16-20. Przy grupie powyżej 10 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

CENNIK

TYP JAZD

CENA

Panieński Standard 2x10

89,00 PLN/OS.

Każda zawodniczka jedzie 2 przejazdy: kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Panieński Plus 3x10

129,00 PLN/OS.

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: trening 10 minut (zapoznanie się z torem i gokartem) + kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie, którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

DOPŁATY DO JAZD GRUPOWYCH

WARTOŚĆ

Obsługa fotograficzna z toru

7,00 PLN/OS.

W cenie CUP’a każda grupa ma zdjęcie z podium. Jeśli grupa jest zainteresowana zdjęciami z toru (podczas jazdy), należy wybrać tą opcję. Uczestnicy otrzymują link do dysku wirtualnego ze zdjęciami.

Szampan - 3szt.

7,00 PLN/OS.

W standardową cenę CUPA’a wliczona jest dekoracja na podium (wyczytanie zawodników, puchary lub medale). Jeśli grupa jest zainteresowana także kompletem szampanów, należy skorzystać z tej dopłaty.

POZOSTAŁE

Koszulka dla Panny Młodej

49,00 PLN

Kominiarka (na własność)

8,00 PLN

Kominiarkę wystarczy zakupić raz i za każdym razem mieć ją ze sobą. Osoby, które nie kupią kominiarki, otrzymują bezpłatne czepki. Nie są one wytrzymałe dlatego zalecane jest kupno kominiarki (zwłaszcza osoby z długimi włosami).

Karta członkowska

10,00 PLN

Umożliwia założenie konta, otrzymywanie wyników, udział na tablicy wyników, rabaty. Podpisanie oświadczenia następuje tylko raz.

Grill Standard (2 x kiełbasa)

249,00 PLN/ 10 OSÓB

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

349,00 PLN/ 10 OSÓB

Cena za 10 osób jest minimalna, jeśli będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób. W przypadku większej ilości osób koszt wzrasta proporcjonalnie. W cenę wliczone są: chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna.

Lokale znajdujące się w okolicy oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO

Na miejscu można kupić także: napoje, kawę, herbatę, przekąski.