fbpx

WIECZÓR PANIEŃSKI

Chcesz zorganizować koleżance wieczór panieński? Tor kartingowy jest na to najlepszym miejscem. Adrenalina, rywalizacja, walka koło w koło, to coś co pozwoli Wam rozpocząć, tak ważny dzień z przytupem!

PANNA MŁODA GRATIS! (min. 6 osób)

Minimalna ilość osób, żeby można zorganizować takie jazdy to 6, jednak aby mieć tor na wyłączność musi być tych osób minimum 8. Najlepiej zarezerwować dogodny termin wcześniej. W przypadku liczby osób 6-7 lub 11-15 obsługa toru może dołożyć innych kierowców, czyli jazda na wyłączność odbywa się przy ilościach 8-10 i 16-20. Przy grupie powyżej 10 osób, zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy, jednak cały czas w obrębie jednej imprezy (najszybsi kierowcy spotkają się w finale A).

Typ

Cena za osobę

Panieński 2x10

66,00

Każdy zawodnik jedzie 2 przejazdy: Trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + Kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + Wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Panieński 3x10

99,00

Każdy zawodnik jedzie 3 przejazdy: Trening 10 minut (zapoznanie się z torem i z gokartem) + Kwalifikacje 10 minut (jazda na czas, odnotowywany jest czas najlepszego okrążenia, na podstawie którego zawodnik będzie ustawiony na starcie) + Wyścig na 10 okrążeń ze startu wspólnego na polach (jak w formule 1).

Dopłaty do jazd grupowych

Wartość

Obsługa fotograficzna z toru

+ 6,00 / osoba

Każda grupa ma zdjęcie z podium w cenie Cupa. Natomiast jeśli grupa jest zainteresowana zdjęciami z toru (w momencie jak jadą, żeby mieć fajną pamiątkę), należy wybrać tą opcję. Wysyłany jest link do dysku wirtualnego ze zdjęciami.

Szampan x 3szt

+ 6,00 / osoba

W standardowej cenie jest dekoracja na podium Cupa (wyczytanie zawodników, puchary lub medale). Jednak jeśli grupa chce również komplet szampanów należy skorzystać z tej opłaty.

Pozostałe

Koszulka dla Panny Młodej

49,00

Kominiarka (na własność)

7,00

Wystarczy kupić tylko raz i przynosić ją za każdym razem. Jeśli ktoś nie chce ponosić tego kosztu może ewentualnie wziąć bezpłatny czepek, jednak nie jest to polecane, ponieważ jest on mało wytrzymały. Osoby z długimi włosami koniecznie kominiarka. 

Karta członkowska

10,00

Umożliwia założenie konta, otrzymywanie wyników, udział na tablicy wyników, rabaty, podpisywanie oświadczenia tylko raz.

Grill Standard (2 x kiełbasa)

199,00 / 10osób

Grill VIP (karkówka + kiełbasa)

299,00 / 10osób

Cena za 10 osób jest minimalna, czyli jak będzie 6 osób to również koszt wynosi jak za 10 osób, natomiast w przypadku większej ilości koszt wzrasta proporcjonalnie. W skład wchodzi też chleb, sztućce, talerzyki, ketchup, woda mineralna.

Na miejscu można kupić napoje, kawę, herbatę, przekąski.

Lokale współpracuje znajdujące się niedaleko toru - oferują:

Bowling

Bilard

Pizza

Nocleg

Impreza DJ

Piłkarzyki

Kolacja

Film

Ceny brutto